EuroShop Store
-->

V1 Valentine 1 Upgrade - update servis na poslední verzi...

13309 Kč s DPH
10999 Kč bez DPH
Cena na telefonu

V1 Valentine One HW a SW Upgrade servis ze starší verze 3.864 (případně i ze starší verze) na nejnovější verzi ...

Akce:
1) Upgrade z verze 3.891 na poslední verzi za 999 Kč
2) Upgrade z verze 3.87x na poslední verzi za 2999 Kč
nabídka platí pro kusy pocházející od nás
3) Upgrade ze starší verze na poslední verzi za 4999 Kč
... nabídka platí pro kusy pocházející od nás.

Tento produkt zahrnuje:
-
upgrade SW a HW vašeho V1 na poslední dostupnou verzi Valentine One V1 Euro.
- novou záruku 12 měsíců
Pro naše zákazníky může být poskytnuta sleva - cena na dotaz.

Koupili jste detektor V1 jinde? Pak zaplatíte za upgrade cenu uvedenou zde v této položce... Pokud je verze starší 12-ti let, pak může být cena ještě vyšší!

Doba upgrade je cca měsíc. Zašlete dotaz po přihlášení (registraci) na tento eShop a vždy sdělte sériové číslo V1 + verzi firmware (viz manuál).

Při objednání postupujte stejně, zaregistrujte se na shopu a objednejte tento produkt, uveďte do poznámky sériové číslo V1 + verzi firmware a po objednání zašlete Váš starý V1 na naši adresu a bude upgradován a případně opraven a bude vám zaslán zcela inovovaný jako nový.

 


History - historie verzí Valentine One V1:

Valentine verze HW - je již 4 roky papírově stejná V1.8 POP2 (nicméně i mezitím se HW mění), tento údaj nepotřebujete. Verze SW - jediná skutečná verze, dle které lze identifikovat dovednosti Valentine, přinášíme Vám exkluzivně tento přehled:

aktuální seznam všech verzí (changelog Valentine One) naleznete u produktu:

http://www.antiradary-distributor.cz/v1-valentine-one-euro-3892-antiradar-garance-100-funkcnosti-p-20015.html


  • Kód: 20015-upgrade
  • Přepravní hmotnost: 0.78kg
  • 19 Balení skladem
  • Výrobce: Valentine 1 One
Sdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.