EuroShop Store
-->

Proč nakupovat u nás? Spolehlivost, rychlost, historie od roku 1995

 Proč nakoupit u nás?

  • Jsme tu pro vás (pod jednou firmou, pod jedním IČ) od roku 1995 (viz kontaktní údaje), rozumíme tomu, co prodáváme. Nemusíte se bát platit předem a ušetřit tak výraznou částku, na rozdíl od volitelné dobírky, neboť motivujeme Vaši bezhotovostní úhradu.
  • V košíku hned (na rozdíl od jiných shopů) po vhození zboží uvidíte na základě hmotnosti zboží i náklady na dopravu k Vám dle vaší lokality, ještě před vyplněním Vašich údajů.
  • Jednou z výhod e-shopu je zobrazení cen v Kč/EUR/USD (s DPH a bez DPH), což vyhovuje většině zákazníků nejen z ČR.
  • Poskytujeme dodání i EMS zásilkou v sobotu i ve státem uznaný svátek ve vybraných městech (viz průběh objednávky a volba typu dopravy).
  • Nabízíme rozsáhlou škálu přidaných služeb (konzultace, návrhy, projekty, kalkulace) na vyžádání. Zavoláme vám zpět do 48 hodin (jen ČR), v kontaktním formuláři uveďte telefonní kontakt a Váš požadavek.
  • k dispozici máme bankovní účet na Slovensku, v Polsku, Maďarsku (ušetříte za mezinárodní bankovní poplatky), lze v cizině i vkládat hotovost...
  • Máte nápad na vylepšení našeho eshopu? Neváhejte nás kontaktovat, dobré nápady odměníme slevovým kuponem, stejně jako vítáme nabídky na spolupráci...

 

zpět
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.