EuroShop Store
-->

Mini Coyote GSM GPS GPRS radar warner antiradar - Doprava zdarma

6957 Kč s DPH
5750 Kč bez DPH
6045 Kč s DPH
4996 Kč bez DPH
Ušetříte: 13% z ceny

Antiradary GSP... Tip: Znáte i levný GPS USB Warner se SiRFstar III špičkovým čipem?

Od listopadu 2009 funguje nejen v ČR, ale po celé Evropě!!

Mini kojot - Světelný klakson 21. století - Mini Coyote GPS GPRS Classic radar warner - Doprava zdarma - Při objednání do 16:00 hodin obdržíte druhý prac. den na Vaši adresu.

 1. videoMiniCoyote - jak to funguje - jednoduché schéma systému (české titulky)
   
 2. VIDEO MINI COYOTE - provoz Podrobnější video systému s provozu (české titulky)

S narůstajícím provozem, stále přibývajícími zácpami a rostoucím počtem rychlostních kamer se stává bezpečná jízda a dodržování pravidel silničního provozu prioritou. Společnost Coyote System shledala, že na trhu neexistuje žádný informační systém, který by plně odpovídal potřebám řidičů, a proto navrhla integrovaný systém a služby, zaměřené na bezpečnost a informování řidičů.

Možná to nevíte, ale klasický antiradar - pasivní detektor radarů (například Beltronics, Escort nebo Valentine 1) Vás neochrání

 • před lasery (pouze lasery může v cca 50% případů detekovat) - efektivní aktivní ochranou je Jammer, rušička
 • před narůstajícím počtem fixních "radarů" na bázi indukční smyčky v silnici (tzv. "ptačí budka") - efektivní ochranou je pouze GPS systém, jako např. Mini coyote
 • před úsekovými kamerami (měření rychlosti výpočtem podle projetí daného úseku) - efektivní ochranou je GPS systém, jako např. Mini coyote
 • před semaforovými kamerami (sledování projetí křižovatky na červenou) - efektivní ochranou je GPS systém, jako např. Mini coyote

Mini Coyote je 100% legální systém (antiradar gps) využívající technologie GPS a GPRS, a je jediným interaktivním systémem (online informační systém), který řidiče v reálném čase a v závislosti na pozici vozidla informuje:

 • - o rychlostním omezení v blízkosti radarů
 • - o pozici stacionárních radarů (varování z interní nebo partnerské databáze)
 • - o pozici mobilních radarů (hlášení uživatelů v komunitě)

Každý uživatel Mini Coyote je informován o rychlostním limitu v úseku měřeném radarem, je upozorňován na stacionární radary díky interní nebo partnerské databázi, která je neustále a automaticky aktualizována. Uživatelé v komunitě pak jeden druhého mohou v reálném čase upozorňovat na přítomnost mobilních policejních radarů...

Čtyři základní principy mini Coyote :
 • - Průhlednost
 • - Jednoduchost
 • - Komunita
 • - V reálném čase
Průhlednost mini coyote

Informace, které vám mini Coyote poskytuje, se neustále aktualizují; jsou zpracovávány na základě dat pocházejících, buď od našich uživatelů, nebo z databází našich partnerů. Tyto informace se průběžně mění, aby byly co nejaktuálnější a nejspolehlivější.

Jednoduchost

Baterie, tlačítko, kterým informujete, a displej, který informuje vás – toť vše! mini Coyote je tak neuvěřitelně jednoduché bezobslužné zařízení, že se uživatelé mohou plně soustředit na řízení vozidla. To je i princip našich výrobků: špičková technologie s naprosto jednoduchým ovládáním.

Komunita mini coyte

Mini Coyote je tu pro vás a funguje díky vám. Uživatelé mini Coyote jsou součástí společenství, které spojují stejné hodnoty: ochota podělit se o informace s ostatními a snaha absolvovat cestu v klidu. Máte totiž možnost nám automaticky sdělit pozici stacionárního nebo mobilního radaru či jinak nebezpečného úseku a přispět tak k obohacení systému o další informace a jejich rozšíření k dalším uživatelům mini Coyote. S mini Coyote nikdy nebudete čelit nástrahám silnice sami.

V reálném čase

Oproti jiným systémům na trhu vás Coyote neinformuje o statisticky riskantních úsecích, ale o skutečné přítomnosti reálných nebezpečí na silnici. Systém Coyote je vybaven přijímačem GPS, propojeným s přenosovým systémem GSM/GPRS, a díky tomu může pravidelně komunikovat s našimi servery a poskytovat Vám v průběhu cesty relevantní informace. Je třeba ještě připomenout, že Coyote není detektor radarů (antiradar), ale systém, který na radary upozorňuje a je naprosto legální.

Pokrytí mini Coyote

Coyote zařízení fungují dosud ve Francii (cca 120 000 uživatelů všech modelů) a v Česku a na Slovensku (cca 1500 uživatelů nejnovějšího mini Coyote, prodávaného teprve od konce roku 2008)

Jezděte chytře, pořiďte si mini Coyote !

Technologie Mini Coyote

Popis systému

Mini Coyote je zařízení z kategorie antiradarů gps, zachycuje signál GPS ze satelitů a dle toho určuje pozici a rychlost vozidla. Je vybaven modemem GSM/GPRS a pravidelně komunikuje s našimi servery, kde získává informace o radarech, rychlostních limitech apod.

Poté Mini Coyote získané informace předá řidiči prostřednictvím displeje OLED, barevných diod LED a zvukové signalizace podle osobních preferencí uživatele. Uživatelé si mohou nastavení svého MiniCoyote přizpůsobit svým potřebám prostřednictvím internetových stránek Coyote.

Vlastnosti Minicoyote:
 • mini Coyote je zařízení na principu GPS, které vás v reálném čase upozorňuje na stacionární radary, rizikové úseky a mobilní radary na celém území České republiky a Slovenska.

 • Coyote je systém založený na účasti uživatelů – informace od jednotlivců přinášejí užitek všem. Prostřednictvím sítě GSM si mini Coyote průběžně vyměňuje informace o radarech a rizikových úsecích se servery Coyote a díky tomu je neustále aktuální.

 • Velmi jednoduché ovládání mini Coyote umožňuje naprosto bezpečnou jízdu a pomůže vám vyhnout se nástrahám, které na silnici mohou číhat.

Patentovaná technologie se snadným ovládáním...

Čtyři hlavní funkce mini Coyote :

1. Mobilní radary v reálném čase « Nepřijdete o body ani o řidičský průkaz »

 • - mini Coyote upozorní řidiče na blížící se mobilní radar nahlášený ostatními uživateli v průběhu předchozích 3 hodin.
 • - Umožňuje uživateli nahlásit pozici radaru pouhým stisknutím tlačítka (Pravé tlačítko - radar ve směru jízdy ; Levé tlačítko - radar v protisměru).

2. Stacionární radary a nebezpečné úseky « Aktualizuje se sám »

 • - mini Coyote má nejúplnější databázi stacionárních radarů, která se každodenně aktualizuje – automaticky.
 • - Upozorňuje řidiče na nebezpečné úseky, kde se uživatelé Coyote setkali s mobilními radary během posledních 3 měsíců.

3. Rychlostní limity, když je třeba « Už nikdy pokuty za překročenou rychlost »

 • - Když se blížíte k radaru nebo nebezpečnému úseku, mini Coyote zobrazí rychlostní limit v daném místě.
 • - Upozorní řidiče, pokud právě jede rychlostí přesahující rychlostní limit.

4. Průzkumník Coyote (Spuštění této funkce od začátku roku 2009) « Víte, na koho můžete spoléhat »

 • - Na dálnicích mini Coyote ukazuje aktuální počet uživatelů Coyote, kteří daným místem projeli v poslední půlhodině.
 • - Také ukazuje vzdálenost, která vás dělí od nejbližšího uživatele Coyote před vámi.

Zaregistrujte se a nastavte si svůj miniCoyote dle svých preferencí

 • Po zakoupení mini Coyote se zaregistrujte na našich internetových stránkách v oddílu «Nový zákazník», kde můžete aktivovat a deaktivovat služby a nastavit si mini Coyote podle svých potřeb.

 • Na stránkách si vyberete, jakým způsobem bude s vámi váš mini Coyote komunikovat, a při příštím zapojení přístroje už budou tyto preference automaticky nastavené.

 • Prostřednictvím internetových stránek si můžete rovněž prodloužit předplatné služeb – mini Coyote se prodává se startovním předplatným na 1 rok od prvního použití.

MINI COYOTE je nástupce COYOTE Classic, revoluční zařízení, díky kterému nepřijdete o body ani o řidičský průkaz. V malém těle přístroje jsou ukryty jednotky GPS a GSM, které spolupracují s centrálním serverem a posílají nebo přijímají informace o aktivních radarech policie. V reálném čase Vám tak mini Coyote nahlásí stacionární, nebo mobilní radar s dostatečným předstihem. Můžete také jednoduše stisknutím tlačítka nahlásit zjištěnou pozici radaru do systému Coyote.

Čtyři hlavní funkce mini Coyote:
1. Mobilní radary v reálném čase " Nepřijdete o body ani o řidičský průkaz "
- mini Coyote upozorní řidiče na blížící se mobilní radar nahlášený ostatními uživateli v průběhu předchozích 3 hodin.
- Umožňuje uživateli nahlásit pozici radaru pouhým stisknutím tlačítka (Pravé tlačítko - radar ve směru jízdy ; Levé tlačítko - radar v protisměru).

2. Stacionární radary a nebezpečné úseky " Aktualizuje se sám "
- mini Coyote má nejúplnější databázi stacionárních radarů, která se každodenně aktualizuje - automaticky.
- Upozorňuje řidiče na nebezpečné úseky, kde se uživatelé Coyote setkali s mobilními radary během posledních 3 měsíců.

3. Rychlostní limity, když je třeba " Už nikdy pokuty za překročenou rychlost "
- Když se blížíte k radaru nebo nebezpečnému úseku, mini Coyote zobrazí rychlostní limit v daném místě.
- Upozorní řidiče, pokud právě jede rychlostí přesahující rychlostní limit.

4. Průzkumník Coyote (Spuštění této funkce od začátku roku 2009) " Víte, na koho můžete spoléhat "
- Na dálnicích mini Coyote ukazuje aktuální počet uživatelů Coyote, kteří daným místem projeli v poslední půlhodině.
- Také ukazuje vzdálenost, která vás dělí od nejbližšího uživatele Coyote před vámi.
Zaregistrujte se a nastavte si svůj mini Coyote podle svých preferencí

Po zakoupení mini Coyote zaregistrujte své zařízení dle návodu a můžete aktivovat a deaktivovat některé služby a nastavit si mini Coyote podle svých potřeb.

Na stránkách si pohodlně nastavíte, jakým způsobem bude s vámi váš mini Coyote komunikovat, a při příštím zapojení přístroje už budou tyto preference automaticky nastavené. Prostřednictvím internetových stránek si můžete rovněž prodloužit předplatné služeb - mini Coyote se prodává se startovním předplatným na 1 rok od prvního použití.

Technické údaje o Mini Coyote systému

- Poslední generace chipu Assisted GPS (TTFF, doba prvního určení polohy 5 až 30 vteřin)
- Komunikace se servery Coyote pomocí GSM/GPRS, v reálném čase
- Po připojení k serverům se všechny informace automaticky aktualizují
- Vlastní nastavení některých vlastností prostřednictvím webového rozhraní
- Upozornění prostřednictvím displeje OLED, diod LED a zvukové signalizace
- Upozornění na radar bere v úvahu úhel i detekce radaru/kamery
- Mobilní kontroly: zobrazí čas, kdy byla přítomnost radaru poprvé zaznamenána
- Sdělení informace o mobilním radaru ostatním uživatelům za méně než jednu vteřinu!
- Nebezpečné úseky: na základě informací o radarech skutečně zpozorovaných uživateli Coyote za poslední 3 měsíce
- Když se vozidlo blíží k radaru nebo nebezpečnému úseku, informace o překročení povolené rychlosti
- Uživatelé před vámi: ukazuje skutečný počet uživatelů, kteří daným místem projeli za poslední hodinu
- U zvukové signalizace lze volit mezi třemi stupni hlasitosti
- Zabudovaná nabíjecí baterie má průměrnou výdrž 10 hodin
- Baterii lze nabíjet pomocí 12V adaptéru do auta nebo pomocí USB portu z notebooku/PC
- Spotřeba: provoz 450 mA, nabíjení 300 mA (5V)
- Rozměry: 8,8 cm šířka - 5 cm výška - 2,5 cm hloubka
- Hmotnost: 87 gramů

Otázky ke stacionárním a mobilním radarům

Upozorní mě GPS Mini Coyote na mobilní radary ?

Ano, mini Coyote je jediný varovný systém GPS, který vás v reálném čase a na základě polohy vašeho vozidla upozorňuje na mobilní radary, nahlášeny ostatními uživateli v předchozích 3 hodinách ve Vašem směru jízdy. Na přítomnost radaru vás upozorní ve vzdálenosti 2 kilometry před radarem (nebo ve vzdálenosti podle Vašeho osobního nastavení). Na displeji mini Coyote se odpočítává vzdálenost, která Vaše vozidlo dělí od přesné polohy mobilního radaru.

Odkud pocházejí informace o mobilních radarech ?

Informace o umístění mobilních radarů pocházejí od členů společenství Coyote – uživatelů.

Co to je obvyklé umístění radarů ?

Jedná se o úseky, kde naši uživatelé Coyote obvykle hlásí výskyt radarů. Vždy první den v měsíci aktualizujeme pozici a četnost hlášení radarů a dáváme tyto informace k dispozici uživatelům Coyote s odstupnováňím «časté, pravidelné a občasné radary».

Označuje mini Coyote také směr detekce radaru ?

Ano, mini Coyote rozpozná směr jízdy vašeho vozidla a směr detekce stacionárních a mobilních radarů.

Mohu upozornit i na mobilní radar umístěný v protisměru ?

Ano, když zaznamenáte radar ve svém směru jízdy, stisknete PRAVOU část tlačítka mini Coyote, zatímco LEVÉ tlačítko automaticky nahlásí radar v protisměru.

Jak si mohu být jist spolehlivostí informací o radarech zaslaných ostatními uživateli ?

Jakmile řidič stiskne tlačítko přístroje mini Coyote, jsou souřadnice polohy vozidla zaslány v reálném čase na náš server. Systém zaznamenává i historii hlášení jednotlivých uživatelů, aby se zabránilo zneužívání systému. Tato opatření přispívají ke zvýšení spolehlivosti informací o mobilních radarech.

Co můžu udělat, pokud během své cesty narazím na stacionární radary, které můj Coyote nezná nebo mne na ně upozorňuje, podle mého názoru, špatně ?

Každý uživatel má kdykoliv možnost nám oznámit přítomnost úplně nového, zcela neznámého nebo špatně oznamovaného stacionárního radaru, na který může během své cesty narazit. Stačí jednoduše tento radar označit jako mobilní a poté ID Vašeho Coyote, datum a přibližné místo jeho označení nám sdělit pomocí SMS nebo zavoláním ne tel. číslo +420 732 812 917.
Jedině tak budeme moci Vámi zjištěné informace aplikovat do naší databáze, aby byly použitelné i pro ostatní uživatele. Nezapomeňte, že Coyote je tu pro Vás a díky Vám.

Na jaké typy stacionárních (pevně umístěných) radarů mě můj Coyote bezprostředně upozorňuje ?

Kromě mobilních policejních radarů, nahlášených ostatními uživateli (např. radary umístěné ve voze policejní hlídky na okraji silnice, laserové příruční radary atd.), Vás Coyote díky databázi našich partnerů bezprostředně upozorňuje na stacionární neboli pevně umístěné radary uvedené v tabulce níže :

Typ radaru

Popis

Označení na displeji

Fixní radar

Pevně umístěný radar blízko vozovky

STACIONÁR.

Semafor

Kamerový systém na křižovatce snímající jízdu na červenou

SEMAFOR

Semafor + radar

Systém na hlídání rychlosti a jízdy na červenou zároveň

SEMAF+RAD.

Úsekový radar

Začátek úsekového měření rychlosti (měření průměrné rychlosti)

ÚSEK ZAČÁT.

Úsekový radar

Konec úsekového měření rychlosti

ÚSEK KONEC

Info radar

Informační cedule zobrazující aktuální rychlost projíždějících aut

INFO RADAR

Úsek nehod  

Úsek častých dopravních nehod nebo jiný problémový úsek

ÚSEK NEHOD

Je mini Coyote legální ?

ANO

Technologie používané zařízením Coyote nejsou v žádném případě určeny k detekci vln či svazků radarů používaných policií. Paragraf 3 odst. 4 zákona 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů, zakazuje „používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných policií nebo Vojenskou policií při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích“ (což se týká i detekce radarů, která narušuje jejich kontrolní funkci). Avšak Coyote je pouze kombinací systému GPS (lokalizace prostřednictvím satelitů) a technologie GSM (mobilní telefonní síť) pro předávání informací o situaci na silnici v reálném čase. Jeho použití na silnicích je tudíž povoleno a je naprosto legální.

Mohou mi policisté během kontroly mini Coyote zabavit ?

NE

Mini Coyote nespadá do pole působnosti ustanovení paragrafu 3 odst. 4 zákona 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů, které zakazují držení detektorů radarů a umožňují jejich zabavení. Během kontroly vám tudíž zařízení mini Coyote nemůže být policejními orgány zabaveno.

Odpovědnost společnosti COYOTE SYSTEM za informace předávané zařízením

Informace, které přijímá zařízení mini Coyote, pochází ze dvou zdrojů :

 • - Zpracované informace ze všech databází dodaných partnery COYOTE SYSTEM. Ačkoli jsme zavedli kontrolní postupy a neustále pracujeme na zvyšování spolehlivosti těchto informací, nemohou být stoprocentně aktuální a nemůžeme za informace přenesené do našich systémů nést odpovědnost.

 • - Informace, které pocházejí přímo od členů společenství Coyote. Zavedli jsme funkci Průzkumník Coyote s cílem, aby každý mohl být informován o přítomnosti ostatních členů společenství Coyote na stejné trase a měl tak představu o kvalitě informací, které dostává. Opět však nemůžeme nést odpovědnost, pokud zařízení nebude signalizovat přítomnost mobilního či stacionárního radaru.

Je třeba také připomenout, že některé překážky (jako například tunely nebo krytá parkoviště) mohou bránit šíření satelitních a rádiových vln, a v takovém případě opět neneseme odpovědnost za to, že zařízení Coyote nepředalo včas příslušné informace.

Smyslem gsp antiradarového a informačního systému mini Coyote je šířit v reálném čase informace o situaci na silnici a zvyšovat tím bezpečnost řidičů, kteří tak budou řídit obezřetněji. Cílem Coyote není vybízet řidiče – kteří nesou plnou odpovědnost za řízení svého vozidla – k rychlé jízdě.

Pokud jde o informace týkající se omezení rychlosti v jednotlivých úsecích, nemůžeme spolehlivost údajů vždy zaručit : některé úseky v České republice totiž nejsou v našich mapách zaneseny a nemůžeme tudíž zobrazit omezení rychlosti, které je v daném úseku v platnosti. Coyote spolu se společností Télé Atlas pracují na průběžném zkvalitňování předávaných informací. Coyote za předávané informace nenese odpovědnost.

Doporučená prodejní cena zahrnuje cenu přístroje a roční předplatné datové služby. Zařízení si můžete dát do nákladů.

PDF Datasheet MiniCoyote (leták) k tisku

Cena pro SK: 329 EUR (včetně DPH 19 %).


- Napište nám, co si myslíte o výrobku mini Coyote. -

1 - Michal - 30 let – Regionální manažer

Coyota jsem si pořídil začátkem března a nemohl jsem si ho vynachválit. Bohužel mi byl z auta po deseti dnech odcizen. Krádež jsem ihned nahlásil na Policii ČR a také přímo na firmu Coyote Systems, tam hned začali dělat co jen mohli, aby se nám zařízení podařilo najít. Pracovníci české pobočky se spojili až s francouzkými techniky, abychom mohli alespoň zpětně určovat, kdy a kde se odcizený Coyote pohybuje. A jelikož se pohyboval ve stejném městě kde bydlím a informace až z Francie chodily velmi rychle (někdy jsme věděli, kde byl před dvěma minutami) netrvalo dlouho a podařilo se nám vytipovat vozidlo, ve kterém ukradený Coyote jezdil. Po několika schůzkách s Policií ČR byla jeden podvečer v tomto vozidle udělaná prohlídka a odcizený Coyote byl na světě. Zhruba po 14-ti dnech papírování mi mého Coyota vrátili a teď již zase bezpečně jezdím po českých silnicích.
Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům české pobočky Coyote Systems za obrovskou vstřícnost a pomoc při pátrání po odcizeném Coyotovi, která byla velmi nad rámec jejich povinností a se kterou se dnes již setkáte jen málo kde. Díky!!!

2 - Mirek - 29 let - Marketingový manažer

Fakt chytra vychytavka! Uz ho porad vozim s sebou. Nejlepsi je ukazatel opravdove aktualni rychlosti a databaze pevnych radaru se mi zda kompletnejsi nez u klasicky navigace a hlavne ji nemusim updatovat sam. Nejvic me bavi oznacovat ty mobilni radary dalsim uzivatelum. Coyote pruzkumnik mi uz taky funguje akorat stale jsem nepotkal zadnyho kojot spoluuzivatele. Ale porad verim ze uz to brzy prijde. Poradne jsem nevidel na svuj coyote v drzaku, ale zkusil jsem magnet na desku a je to uplne super.

3 - Honzin - 24 let - Řidič dodávky

Ahojte hodne sem premyslel o "kojotovi" jak mu taky ted rikam. Ale je to fajn vec i kdyz ty hlaseni na mobily zatim moc nedostavam a spis oznacuju tak stejne mam dobrej pocit ze nepomaham a nechranim.:-) Jinak obcas narazim na radar kterej neni v databazi, jednou sem zavolal na cislo coyote a behem par dni se jiz v kojotovi objevil. Mam z toho dobry pocit tak doufam ze nas bude vic a vic. Mejte se fajn Honza 

4 - Veronika P. - 30 let - Realitní makléřka

Od doby co mám Mini Coyote jsem k klidu, protože když se věnuji při řízení hovoru s klientem tak vím, že mě zařízení upozorní na stacionární radary. Je pravda, že o spoustě z nich již vím, ale pokud se soustředím na něco jiného často zapomenu a pak jsem nepříjemně překvapena pokutou.Jediné co mi trochu vadí je , když jedu pod mostem tak mi to hlásí semafor hlídající průjezd na červenou na mostě. Ale nic není dokonalé.

Vaše věrná členka Veronika

5 - Daniel N. - 33 let - člen Audi clubu CZ

Mam to uz mesic a prave dnes mi to nejspis zachranilo par bodu a vzhledem k tomu ze sem jel hoodne rychle tak ne li papiry.
Puvodne sem se tomu branil, rikal sem si na co mi to bude, kdyz to nesnimá ale jede pres družici, ale pak sem si dal jedna a jedna dohromady a zrusil instalaci antiradaru. Hlavni duvod zruseni byl ze to stejne neragovalo na mobilni radary, teda reagovalo ale pozde a rusicku nedam. Dalsim plusem bylo ze mame tady tolik fotaku ze si uz nepamatuju kde vsude sou a obcas, kor dyz telefonuju tak zapomenu, tohle zapipa vzdy vcas, dokonce i na semafory kde to foti na cervenou.
Dnes mi poprve zachranil body a kdyz vemu tu cenu tak je to zadara. Fakt doporucuju, jeste celej rozehratej, neb vim ze by mi antiradar nepomoh. Mej te se


Přidat do košíku:

 • Kód: Mini-Coyote
 • Přepravní hmotnost: 0.3kg
 • Dostupnost na dotaz, kontaktujte.
 • Výrobce: COYOTE GPS

Množstevní slevy z konečné ceny
1
6045 Kč
2+
5864 KčSdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.