EuroShop Store
-->

LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat - jammer?

Původní cena: 9045 Kč s DPH
7475 Kč bez DPH
7688 Kč s DPH
6354 Kč bez DPH
Ušetříte: 15% z ceny

Cena na telefonu

Target NL LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat s rušičkou?

 • dodáváme do cca 5 dnů na objednávku.

S Target LaserTrackem jste doma dříve. Kdykoli je Vaše vozidlo v dosahu, Vaše garážová vrata se automaticky otevřou a rozsvítí se vnitřní osvětlení garáže. To je velice komfortní, pohodlné a také bezpečné. O tom je také celý systém: Pohodlí a bezpečnost.

Tento systém LaserTrack je "unikátní", nabízí uživatelům automatické otevření garážových vrat, elektrických bran, nebo externího osvětlení automaticky a bez mačkání tlačítek. Zařízení ve voze vyšle při přiblížení unikátní kód, který bude automaticky rozpoznán domácím přijímačem. Laserová třída 1 nepředstavuje (na rozdíl od třídy "A" v Antilaser ALG9) zdravotní riziko a funguje prý spolehlivěji, než klasické dálkové ovladače pro otevírání dveří.

Na tomto místě je nutno uvést, že je třeba zajistit přímou viditelnost mezi transpondérem ve voze (LT400) a jednotkou na garáži (LT430), což nemusí být vždy technicky dobře proveditelné.

S LaserTrackem jsou uživatele spokojenější a uvolněnější, nemusejí hledat ztracené klíče a dálkové ovladače. Každý domácí přijímač lze spárovat s 1-50 LaserTracky (vysílači ve vozidlech), tento systém je ideální pro soukromý i pro firemní sektor.

Investice do LaserTrack LT400, LT450, LT430 jakožto do ochrany proti laserům se vám rychle vrátí, pokud potřebujete hlavně otevírat garážová vrata. Pokud chcete především kvalitní rušičku laserových měřičl rychlosti, doporučujeme Vám vybírat zejména dle nezávislých testů GuysOfLidar ( http://www.guysoflidar.com/july-2008/laser-jammer-test.html ) mezi zařízeními, které se dobře umístily  v těchto testech (např. Laser Interceptor, LPP, Blinder - jako nejlepší LED jammer roku 2008).

Specifikace LT Laser Track:
 • Vysílač ve vozidle LT400 (D x Š x V): 75 x 40 x 18 mm
Instalace Target LaserTrack LT do vozidla:
 • K TaserTracku zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Bližší informace včetně cen montáží na telefonu.
Provedení Target LaserTrack LT:
 •  Target LaserTrack lze zakoupit ve dvojité verzi (2 x LT400) nebo LT450 (komplet pro grarážové otvírání obsahující LT400+LT430), případně lze zakoupit samostatnou domácí spínací jednotku LT430.

Dodatek k Target LaserTrack LT:

 • Nyní asi nevíte, co si o Target LaserTrack LT myslet, zda jde o otevírač garaží anebo něco jiného? Můžeme Vás ubezpečit, že v ceně 17 895 Kč pořídíte několik otevíračů garáží. Pokud chcete laserovou rušičku se 2ma rušícími LED diodami za 17 895 Kč (anebo za 8 895 Kč s jedinou LED), tak si kupte Target LaserTrack LT.
  Upozorňujeme, že garanci proplacení  pokud poskytujeme jen u systému Blinder.
Verze zařízení Target LaserTrack LT bez DPH s DPH
7 475 Kč 8 895 Kč
15 038 Kč 17 895 Kč
4 954 Kč 5 895 Kč
11 676 Kč 13 895 Kč

 


 • Kód: LaserTrack-LT
 • Přepravní hmotnost: 1.5kg
 • Dostupnost na dotaz, kontaktujte.
 • Výrobce: Target Automotive

Vyberte prosím:Sdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.