EuroShop Store
-->

Slevový kupón

Slevové kupony EuroShop

Zde můžete prověřit váš slevový kupon, zjistit období platnosti a to, na jaké zboží je omezen. Zapsáním kuponu zde nedojde ke smazání kuponu.

Slevové kupony jsou buď v korunách anebo v procentech hodnoty zboží (typicky 10%), jsou omezeny datem platnosti a také použitím na zákazníka či počtem použití, případně obsahují dopravné zdarma.

Váš slevový kupon uplatníte (využijete) výhradně těsně před potvrzením Vaší objednávky v košíku a o hodnotu kuponu Vám bude snížena výsledná faktura. Kupony je třeba využít v době jejich platnosti, po expiraci je využít nelze.

Pokud něčemu nerozumíte, kontaktujte naši linku technické podpory telefonicky, kontakty viz Informační box vpravo.

Vyhledání slevového kupónu ...
zpět

Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.