EuroShop Store
-->

BLINDER XTreme rozšiřující čidlo pro Blinder X-treme Rev.J16

5994 Kč s DPH
4954 Kč bez DPH
4586 Kč s DPH
3790 Kč bez DPH
Ušetříte: 23% z ceny

Cena na telefonu

Blinder rozšiřující / náhradní čidlo umožňující rozšířit vaši sadu BLINDER XTREME M25 nebo M35 o další čidlo (např. pro zadní ochranu anebo zesílení přední ochrany), maximální celkový počet připojených Blinder čidel k řídící jednotce jsou 4 čidla.

- případně slouží jako náhradní čidlo Blinder při poškození vašeho stávajícího čidla po havárii apod. K tomuto produktu je možnost kdykoliv zdarma získat prověření funkčnosti vašich čidel na voze s pomocí originální laserové policejní pušky.

- Pozor, nekupujte čidlo starší jak J16, firmware v čidle.

  Manuály Blinder k nahlédnutí (anglicky):
BLINDER M20/25 X-TREME : Download Install manual PDF Format
BLINDER M40/45 X-TREME : Download Install manual PDF Format

 

Upozornění: nekupujte výprodejové 2 roky staré verze M20/M40, je to zastaralá neúčinná technologie! Pokud Vám někdo bude tvrdit, že M20/M40 jsou stejně účinné, či lepší, jako M25/45, tak lže a ihned nám to oznamte!

Oznámení BLINDERu k uvedení nových modelů M25 a M45 XTREME inovujících původní Blinder M20/M40.

U nás zakoupíte zaručeně nejnovější, neprodáváme 2 roky skladované výprodejové kusy za poloviční cenu! Anebo byste si za polovic koupili rok starý Antilaser ALG8? Máme ho v nabídce a také ho nikdo nechce.


  • Kód: BMX5X
  • Přepravní hmotnost: 2kg
  • Dostupnost na dotaz, kontaktujte.
  • Výrobce: Blinder

Množstevní sleva nová cena
1
4586 Kč
2
4344 Kč
3
4223 Kč
4+
4102 KčSdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.