EuroShop Store
-->

Beltronics PRO RX75 Remote Professional

12100 Kč s DPH
10000 Kč bez DPH
Cena na telefonu

 nahrazeno verzí RX75PLUS

Instalace zařízení do Vašeho vozidla:
Dodáváme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo, instalační experti v Hradec Králové, Brno, Praha, případně i jinde.

Operační pásma:
Laser 904nm, 33 MHz šířka pásma
Ka-band 34.700 GHz ± 1300 MHz  
X-band 10.525 GHz ± 25 MHz  (v čR vypnout)
K-band 24.150 GHz ± 100 MHz (v čR vypnout)

8 uživatelsky nastavitelných vlastností (automatická i několikastupòová manuální intenzita podsvícení displeje a další).

Q: Proč je detektor RX75 v čR nepatrně pomalejší?
A: Protože skenuje celé pásmo 33,4 až 36 GHz

Q: Proč je zhruba o 25% horší, než 975EURO?
A: české radary Ramer při měření používají pouze 2 frekvence: 34.0 a 34.3 GHz (+/-100MHz). Na radary 34.3 upozorní RX75 bez zaváhání, na radary na frekvenci 34.0, pokud tento je naladěn pod 34,0 však detektor upozorní omezeně nebo zpožděne. Jedná se o obranu výrobce proti nekvalitním detektorům a falešným poplachům od nich (protože skenuje celé pásmo).

Obecne platí, že detektor bez označení EURO zhruba ve 25% případů měření může (ale nemusí!) nahlásit zpožděně.

Máte-li jakékoliv pochybnosti a zkušenosti, zavolejte nám.

Na některých stránkách se dočtete: "My Vás rádi o nefunkčnosti detektoru RX75 v praxi na skutečném radaru přesvědčíme. Poté již detektor RX75 rozhodně nebudete chtít." - ano, je snadné na jednom konkrétním radaru předvést, že konkrétní detektor nefunguje, stejně dobře Vám předvedeme, jak nefunguje RX65EURO nebo jiný detektor.

Ostatně, máme koncové! zákazníky, kteří opakovaně i přes toto upozornění o možném určitém procentu selhání kupují větší množství např. RX75Plus anebo V995 pro svou rodinu, firmu apod. Důvodem je samozřejmě poloviční cena a tedy výhodnost. Nicměně pokud chcete 100% a máte na to, pak doporučené kombinace jsou:

 

Kombinaci je (pro znásobení obranyschopnosti a účinnosti) vhodné doplnit o:
1) CB Harry II, který dodáváme i s nenápadnou anténou
2) GPS s POI pevných, indukčních a semaforových měřidel

Pak jste policejními orgány prakticky nenachytatelní!

Vše jsme schopni navrhnout na míru Vašemu vozidlu a peněžence a profesionálně namontovat.

Manuál: RX75 Remote Radar Detector

 

Bližší informace o této pevné sadě na dotaz. Doporučujeme zakoupit RX75Plus.

Nová pevná sada BELTRONICS PRO RX75 s možností budoucího rozšíření funkcí o propojitelný JAMMER - laserovou rušičku ovládanou přes RX75. Oproti V975 má 2 externí vodotěsné laserové snímače a tím výrazně lepší detekci laserů, nižší cenu, nemá zúžení pásma Narrow jako V975e a V1 Remote, takže detekce radarů může trvat o až o 2s déle.


  • Kód: RX75
  • Přepravní hmotnost: 2kg
  • Dostupnost na dotaz, kontaktujte.
  • Výrobce: Beltronics
Sdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.