EuroShop Store
-->

AntiLaser Guardian ALG9 - jammer

Původní cena: 15146 Kč s DPH
12517 Kč bez DPH
12873 Kč s DPH
10639 Kč bez DPH
Ušetříte: 15% z ceny

Cena na telefonu

AntiLaser Guardian AL G9 SINGLE, DUAL, TRIPLE, QUAD - nový model 2008

Tento chorvatský model jammeru - Antilaser ALG9 exkluzivně ze Zagrebu (s 1, 2, 3 nebo 4 čidly) Vám

 • dodáváme na objednání do cca 1-7 dnů
 • bohužel nelze objektivně porovnat výkonnost, protože se nezúčastnil nezávislých testů GOL 2008 porovnávajících parametry všech jammerů na trhu a testy prodejců mohou být tendenční, proto Vám nemůžeme poskytnout proplacení pokut jako poskytujeme na Blinder J16 
 • update duben 2009: ALG9 má problémy s EMI (elektromagnetickou kompatibilitou), viz prohlášení výrobce rozeslané prodejcům a montérům, které dále citujeme plném znění. Z tohoto důvodu sdělujeme, že vám mohou vzniknout další náklady na reinstalace při výměnách
 • Problém se zatékáním vody do čidel ALG9 by prý již měl být odstraněn v dubnu 2009, prověřte však vaše původní čidla ALG9 nejlépe ponořením do vody a pokub budou ucházet bublinky, je problém...


Od: Robert Šatník - AntiRadary NET
Předmět: AntiLaser - AL G9

Dobrý den,

Zasíláme Vám informace o vhodných řešeních problémů týkajících se falešných poplachů u některých kusů zařízení AL G9 (AntiLaser):

Všem dealerům a uživatelům se omlouváme za nepříjemnosti, které vznikly používáním zařízení, které nefunguje tak, jak by mělo.

Nový model AL G9 byl vyroben tak, aby byl velmi citlivý ( proto detekuje mnohem lépe než ostatní rušičky). Citlivost přijímacích diod však může v některých případech způsobit rušení a falešné poplachy. To samozřejmě není ideální stav a proto se ze všech sil snažíme o to, aby všechny budoucí AntiLasery fungovaly optimálním způsobem. Níže jsou popsány dva nejčastější problémy, s kterými se uživatel v průběhu používání AL G9 může setkat, jiné problémy u AL G9 prozatím nebyly zaznamenány. Druhý z níže uvedených problémů je u všech produktů dodaných od 1.2.2009 vyřešen. Pro první problém existuje řešení, které jej spolehlivě odstraní (stínění kabelů, odrušovací filtr na napájení), výrobce však usilovně pracuje na nové verzi s pracovním označením AL G9.1, které očekáváme v nejbližších týdnech. Inovace budou obsahovat zesílený (lépe odstíněný) kabel a rozpojitelný konektor v blízkosti čidla (pro snadnou výměnu poškozených senzorů).

Každý nový produkt vyžaduje určitou dobu pro zjištění a vyřešení všech nedostatků, což se ukázalo i v případě  AL G9. Neustále pracujeme na řešení veškerých zjištěných nedostatků a jsme si jisti, že v každé nové sérii  bude AL G9 lepší a dokonalejší.

Pro zákazníky, nebo servisy, kteří mají nebo měli problémy s AL G9:

Každý produkt je poskytován s plnou dvouletou zárukou a v případě problému bude opraven, nebo vyměněn, pokud je nefunkční.  V každém případě Vám bude opět fungovat tak,  jak jste očekávali při koupi a jak jsme zamýšleli, když bylo zařízení vyvíjeno a vyráběno.
----------------------------------------------------------------------
Příklady:
----------------------------------------------------------------------
Jednotka se nezapne  nebo spouští falešné poplachy ihned po instalaci do vozidla:

Po nainstalování ALG9 se u některých vozidel objevila interference, která způsobuje falešné poplachy při překročení určité hranice otáček např.: 5000/ot.min, dále způsobuje, že AntiLaser po detekci laseru neukončí poplach dokud není vypnut a znovu zapnut.

Ukázkový případ: Subaru Impreza WRX STI, nebo další vozidla s motory typu BOXER, nebo Japonské výroby.

Toto rušení je způsobeno kombinací několika příčin:
1.       Dobíjecí napětí alternátoru vykazuje hodnoty okolo 14,5V. Nabíjecí přepětí v celém spektru otáček by se však mělo pohybovat v rozmezí 13,7- 14,2V.
2.       Nedostatečně vyfiltrované napětí z usměrňovače alternátoru
3.       U vozidla Subaru s typem motoru "boxer", kde vedení kabelů je příliš blízko vysokému napětí zapalování
4.       Nestíněnými kabely (neodolností vůči indukcím) u čidel zařízení ALG9

Řešení:

Problematika interferencí byla jednoznačně odstraněna:
1.       Dodatečnou montáží napěťového filtru na napájení řídicí jednotky ALG9
2.       Potažením kabelů čidel po celé jejich délce stínící síťkou a jejím uzemněním na kostřící bod - viz. přiložená fotodokumentace
3.       Před aplikováním bodu 1 a 2 je možno vyzkoušet protažení kabelu jinou cestou dále od jiných kabelů v motorovém prostoru, a dále od součástek, které způsobují větší množství  elektromagnetického rušení)
----------------------------------------------------------------------
Jednotka začala mít falešné poplachy po určitém čase, kdy fungovala dobře.
Řešení:
Porucha elektroniky čidla, nechte vyměnit v záruční době.

----------------------------------------------------------------------
Věříme, že uvedená řešení zamezí všem zaznamenaným problémům a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

S pozdravem,

tým AntiRadary.NET a tým A-Elektronik - výrobce

Robert Šatník - AntiRadary NET


foto dokumentace ALG9 + doporučené potažení kabeláže síťovinou (pro odrušení) je na fotografiích níže

Popis produktu ALG9 AntiLaser G9 je nástupcem AntiLaser G8 - popis produktu.

Vylepšení nové generace Antilaser ALG9:

 • Změněný design čidel - senzorů
 • Různé senzory pro přední/zadní použití (jiná optika pro přední a zadní směr - po vzoru Laser Interceptor, zadní čidla mají větší rozptyl)
 • Změněná elektronika, přijímací (Rx) i vysílací (Tx) část
 • Zdvojnásobená paměť, větší možnosti programování
 • Nižší použité napětí(?), nižší odběr el. energie - dle info používá ALG9 30V ?
 • Inovovaná funkce parkovacího asistenta
 • Zdvojnásobená výkonnost, na většinu vozů postačí prý jeden senzor, ale toto rozhodně nedoporučujeme.

Podrobné informace o produktu AntiLaser předchozí Generace 8 naleznete zde: AntiLaser G8

Informační článek o AntiLaseru Generace 9 a jeho testů a rozborky připravujeme.

Provedení ALG9

 • Pevná sada AntiLaser AL G9 je v prodeji jako stavebnice. Obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládání, čidlo s vysílači – aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu. 

Funkce Anti Laser ALG9

 • AntiLaser ALG9 nese oficiální označení: „víceúčelový parkovací asistent“ a tuto funkci prý také zvládá. Při policejní kontrole nelze dle tvrzení výrobce rozeznat, zda se jedná o zařízení umožňující rušení policejních laserových radarů.
 • Je nutno na tomto místě upozornit, že funkce parkovacího asistenta není spolehlivá (u žádného jammeru, nejen u ALG9, z principu funkce)
 • S AntiLaser ALG9 máte dle tvrzení výrobce téměř 100% ochranu proti změření policejními laserovými měřiči rychlosti (policejními lidary), bohužel nezávislé testy (5/2009) neexistují a garance proplacení pokut není poskytována (tato je nabízena pouze u Blinder).

Upgrade AL Antilaser:

 • Při výskytu nových laserových pistolí lze prý provést upgrade řídící jednotky dle tvrzení výrobce na aktuální verzi (zdarma v Praze). Při špatné dostupnosti řídící jednotky (pod plasty ve voze) naúčtuje výrobce manipulační poplatek 1000 Kč + DPH.
 • Na tomto místě je třeba upozornit, že ne vždy lze upgrade provést změnou firmware (již několikrát bylo nutno inovovat jak optiku-čidla, elektroniku čidel, tak i řídící jednotku, to se týká všech systémů, které prodáváme (Blinder, Laser Interceptor, Antilaser - možnost upgrade firmware mají všechny zmíněné systémy, ale ne vždy lze dosáhnout změnou firmware uspokojivých výsledků.
 • čidla různých verzí nelze vzájemně kombinovat (na rozdíl od Blinder, který má výkonný CPU s firmware v každém čidle, AL má jen jedno centrální CPU)

Rušení ALG9 (Jamming function)

 • Po dopadu laserového paprsku z policejní laserové pušky na měřené vozidlo začne rušička AL G9 ve zlomku vteřiny vysílat pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu, anebo vůbec nic.

Instalace ALG9 do vozidla

 • I k AntiLaseru ALG9 zajišťujeme odbornou profesionální montáž na jakékoliv vozidlo, včetně nejnovějších modelů. Bližší informace včetně cen a termínů montáží na telefonu.

Kvalita ALG9

 • Tato rušička ALG9 byla důkladně testována proti přístrojům, které se v současné době používají v ČR a výsledky byly více než uspokojivé. Při správné montáži byla účinnost prakticky 100%.
 • Na tomto místě je třeba zdůraznit, že obdobnou ochranu v reálném provozu poskytne uživateli i výrazně levnější zařízení typu Blinder či Laser Jammer Shifter ZR3 a ZR4 od Beltronics. Neevidujeme dosud jediný případ našeho klienta i s levnějším systémem Blinder či Shifter, kdy by byl náš klient policií změřen.

Specifikace Antilaser ALG9 - rozměry Antilaser G9:

 • Řídící jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
 • Externí senzory (DxŠxV): 42x20x50 mm
 • Testováno proti všem (třem?) v ČR používaným laserovým pistolím

Provedení ALG9 Antilaser:

 • Přístroje AL AntiLaser jsou k dispozici v několika provedeních určených pro různé velikosti motorových vozidel (použití jen s jediným čidlem na automobil nedoporučujeme):

AntiLaser ALG9 SINGLE - pro malé vozy v tmavé barvě
AntiLaser ALG9 DUAL   - velké limuzíny
AntiLaser ALG9 TRIPLE - přední + zadní ochrana pro klasické vozy
AntiLaser ALG9 QUAD   - přední + zadní ochrana pro velké limuzíny
Dodatečný senzor - na vyžádání.

Ceny za ALG9 následují:


 • Kód: Antilaser-ALG9
 • Přepravní hmotnost: 3kg
 • Dostupnost na dotaz, kontaktujte.
 • Výrobce: Antilaser

Vyberte prosím:

Antilaser ALG9 variantySdílet / uložit stránku do záložek:
Jaggni to - klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na JAGG.czJagg.cz  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Linkuj.czLinkuj  klikněte a přidáte tuto stránku do svých záložek na Vybrali.sme.skVybrali.sme.sk  Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - česky
link to Facebook.comFacebook  link to del.icio.usdel.icio.us  link to TwitterTwitter  link to YahooYahoo | Sdílej tuto stránku za použití mnoha bookmarkovacích služeb! - english | [ Více... ] 
Copyright © 2020 EuroShop. Powered by EuroShop.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.